podarok-domik-podarochnaya-lentochka

Компанія була заснована в 2000 році.

Місія нашої роботи – “Виняткова якість у кожній деталі”. Ми будуємо, продаємо, здаємо в оренду будинки, квартири та офіси високого класу в Києві, в Лісниках та в Кончі Заспі.

Команда HQH, починаючи від будівельної бригади і закінчуючи дизайнерами інтер’єру – це високопрофесійний колектив, де кожен підрозділ знає та виконує свою роботу, досягаючи чітко поставлених цілей. Саме тому всі наші клієнти залишаються задоволені своїм вибором.

Основні принципи нашої роботи

1) ГАРАНТІЯ — ми даємо рік гарантії на обслуговування наших будинків!

2) ЯКІСТЬ і ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ при створенні кожного будинку.

У будівництві використовуються найсучасніші, якісні та екологічно чисті матеріали. Стіни будинків виконані з цегли та облицьовані бельгійською плиткою компанії «Derak». Покриття будинків – це фінський м’який дах “KATOPAL” та металочерепиця німецького виробництва “RENILA”. Внутрішнє оздоблення будинку із екологічно чистих матеріалів від провідних італійських виробників.

Багаторічний досвід дозволив нам виробити та вдосконалити свій неповторний стиль у створенні будинків елітного класу. Ми не боїмося називати наш дизайн індивідуальним. Наші будинки – світлі, просторі, затишні та дуже легко адаптуються до будь-якого дизайну внутрішнього інтер’єру. Тобто у Вас є можливість надати остаточну особу та стиль Вашому будинку на свій розсуд. А це означає – будь-яка примха на ваш смак.

3) ТУРБОТА про покупця: (наші будинки екологічно безпечні та економічно вигідні) Котли “VIESMANN”, батареї німецького виробника “KERMIE”, в склінні використовується німецький профіль KMJ з енергозберігаючими пакетами, енергозберігаючі лампи – у всьому використовуються сучасні технології кращої якості.

Також ми подбаємо про те, щоб допомогти вам підібрати і купити ексклюзивні меблі за спеціальною дисконтною програмою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.